מה אני מציעה לך

קורס אינטרנטי להורים לטיפול בהשמנת ילדים

ליווי פרטני

  • בקליניקה ברחובות, או בסקייפ/ טלפון. במהלך הפגישות נכיר את הסיבות לעליה העודפת במשקל של הילדים וניתן מענה לכל סיבה בהתאם. הטיפול משלב שינוי התנהגותי ואלמנטים רגשיים, הן בטיפול בהורים והן מול הילדים. להמשך קריאה: מה עושים אצלי בפגישות.

מענה לשאלות בפייסבוק

  • קבוצה פעילה ושוקקת שאותה אני מנהלת עם דיאטנית ילדים נוספתתזונת ילדים בעידן השפע. מענה שוטף לכל שאלה בנושא תזונת ילדים, יחסי האכלה, מתכונים, לילדים בכל הגילאיםלחצו כאן למעבר לקבוצה
  • דף עסקי: השמנת ילדיםטיפול ומניעה. כל המידע בנושא מניעת השמנת ילדים, התייחסות רגשית והתנהגותיתלחצו כאן למעבר לדף

הרצאות וסדנאות

  1. “להאכיל נכון זה לא משחק ילדים- על יחסי האכלה תקינים בין הורים וילדים“, לגננות, מטפלות וצוותים חינוכיים, להורים לילדים עד גיל 12.
  2. “ילד שמן ילד רזה- לגדל ילדים עם דימוי גוף תקין“- אנו חיים בעידן בו מצד אחד מודל היופי היחיד הוא הרזה, אך מצד שני קיים שפע של אוכל (בעיקר הלא בריא והלא מזין) ומידת הפעילות הגופנית פוחתת, תנאים אשר מעודדים השמנה. הילדים שלנו גדלים מגיל מאד צעיר להבין שבכדי להיות מצליחים ומאושרים הם צריכים להיות רזים. ילדים רבים גם רואים את ההורים שלהם נלחמים בלי סוף במשקל ובאוכל. כיצד ניתן לנתק את ההקשרים האלה? להצליח לגדל ילדים עם ביטחון עצמי, דימוי עצמי גבוה ודימוי גוף תקין, ללא קשר למספר שמראה המשקל? מה חשוב לעשות וממה חשוב להמנע?

הדרכה וטיפול להורים

  • הדרכה וטיפול להורים אשר ילדיהם במשקל תקין, אך חוששים מכך שיעלו יותר מדי במשקל. בפגישות נעבד את החששות וניתן מענה קונקרטי לכל צורך שיעלה, בין אם במישור ההתנהגותי (שינוי אורח החיים בבית) או הרגשי (אם למשל, בגלל הסטוריה אישית כילדים שמנים, הפחד מהשמנת הילדים הוא גדול).